Serdecznie zapraszamy dzieci i dorosłych na niezwykły, pełny wrażeń spektakl „Kosmiczna podróż Guliwera” w wykonaniu Teatru Klinika lalek”.
„Kosmiczna Podróż Guliwera”
na motywach powieści Jonathana Swifta pt.”Podróże Guliwera”.
Aktualnie znaleźliśmy się w przełomowym momencie historii naszej planety.
Nocą 21 grudnia 2020 roku świat wszedł w Erę Wodnika.
Planety Jowisz z Saturnem ustawiły się wobec siebie na niebie w jednej linii tak, że widziane z Ziemi wyglądały na nieboskłonie jak jedna planeta. Według astrologów oznacza to ogromne zmiany w ludzkiej mentalności.
Nadejście Ery Wodnika obwieszcza światu koniec starego i początek nowego życia;
koniec wojen i kłótni – początek pokoju i szacunku wobec natury i wszystkich istot.
Nie wystarczy ży
, liczy się to jak żyjesz”.
„Kosmiczna Podróż Guliwera” to spektakl dla dzieci i dorosłych.
Ruszamy razem w kolejną podróż. Na magicznym statku Guliwera płyniemy do gwiazd. Tymczasem na podobieństwo meteorytu spada z nieba na Ziemię wielkie Kosmiczne Jajo z informacją dla ludzkości. Niefortunnie uderza prosto w okręt Guliwera i łamie go wpół.
Następnie toczy się aż do Krainy Liliputów, gdzie nieustannie trwają absurdalne wojny.
Teraz tylko Guliwer może pomóc Jaju wrócić na niebo, by spełniła się przepowiednia gwiazd o nowej erze miłości i szacunku wobec wszystkiego i wszystkich.
ZESPÓŁ:
Reżyseria -Wiktor Wiktorczyk
Scenariusz – Stanisław Wolski / Wiktor Wiktorczyk
Scenografia – Zbigniew Roszkowski / Wiesław Drzewiecki / Krzysztof Roszko
Muzyka -Włodzimierz Kiniorski
Piosenki / teksty -Marek Konopczak
Studio -Ranjit PrasadRrR
Instalacje / konstrukcje -Bartłomiej Majchrzak / Saldator
Aktorzy:
1. Anna Olechnowicz-Lachowska
2. Dominika Hudziec
3. Mateusz Grabowski
4. Kamil Lachowski
5. Mateusz Zagórski
6. Krzysztof Roszko
7. Tomasz Kanczewski
8. Przemysław Żychowski
9. Maciej Łabaz
10. Miłosz Majchrzak
11. Krzysztof Paździora
Muzyka:
12.Włodzimierz Kiniorski -live
Realizatorzy:
12. Mateusz Matecki
13. Szymon Tomczyk
14. Wiktor Wiktorczyk
15. Milena Grodzka
ℹ️Działania prowadzone są w ramach BLISKO – Biblioteka / Lokalność/Inicjatywy/ Społeczność /Kooperacja / Oddolność.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.
#BLISKO
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Narodowe Centrum Kultury
NPRCz 2.0
Serdecznie zapraszamy dzieci i dorosłych na niezwykły, pełny wrażeń spektakl "Kosmiczna podróż Guliwera" w wykonaniu Teatru Klinika lalek". "Kosmiczna Podróż Guliwera" na motywach powieści Jonathana Swifta pt."Podróże Guliwera". Aktualnie znaleźliśmy się w przełomowym momencie historii naszej planety. Nocą 21 grudnia 2020 roku świat wszedł w Erę Wodnika. Planety Jowisz z Saturnem ustawiły się wobec siebie na niebie w jednej linii tak, że widziane z Ziemi wyglądały na nieboskłonie jak jedna planeta. Według astrologów oznacza to ogromne zmiany w ludzkiej mentalności. Nadejście Ery Wodnika obwieszcza światu koniec starego i początek nowego życia; koniec wojen i kłótni - początek pokoju i szacunku wobec natury i wszystkich istot. Nie wystarczy ży , liczy się to jak żyjesz". "Kosmiczna Podróż Guliwera" to spektakl dla dzieci i dorosłych. Ruszamy razem w kolejną podróż. Na magicznym statku Guliwera płyniemy do gwiazd. Tymczasem na podobieństwo meteorytu spada z nieba na Ziemię wielkie Kosmiczne Jajo z informacją dla ludzkości. Niefortunnie uderza prosto w okręt Guliwera i łamie go wpół. Następnie toczy się aż do Krainy Liliputów, gdzie nieustannie trwają absurdalne wojny. Teraz tylko Guliwer może pomóc Jaju wrócić na niebo, by spełniła się przepowiednia gwiazd o nowej erze miłości i szacunku wobec wszystkiego i wszystkich. ZESPÓŁ: Reżyseria -Wiktor Wiktorczyk Scenariusz – Stanisław Wolski / Wiktor Wiktorczyk Scenografia - Zbigniew Roszkowski / Wiesław Drzewiecki / Krzysztof Roszko Muzyka -Włodzimierz Kiniorski Piosenki / teksty -Marek Konopczak Studio -Ranjit PrasadRrR Instalacje / konstrukcje -Bartłomiej Majchrzak / Saldator Aktorzy: 1. Anna Olechnowicz-Lachowska 2. Dominika Hudziec 3. Mateusz Grabowski 4. Kamil Lachowski 5. Mateusz Zagórski 6. Krzysztof Roszko 7. Tomasz Kanczewski 8. Przemysław Żychowski 9. Maciej Łabaz 10. Miłosz Majchrzak 11. Krzysztof Paździora Muzyka: 12.Włodzimierz Kiniorski -live Realizatorzy: 12. Mateusz Matecki 13. Szymon Tomczyk 14. Wiktor Wiktorczyk 15. Milena Grodzka ℹ️Działania prowadzone są w ramach BLISKO - Biblioteka / Lokalność/Inicjatywy/ Społeczność /Kooperacja / Oddolność. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025. #BLISKO Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Narodowe Centrum Kultury NPRCz 2.0