W Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida w Zielonej Górze odbył się Wojewódzki Dzień Bibliotekarza i Bibliotek. Podczas uroczystości nasza biblioteka została uhonorowana dyplomem Marszałka Województwa Lubuskiego.

W Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida w Zielonej Górze odbył się Wojewódzki Dzień Bibliotekarza i Bibliotek. Podczas uroczystości nasza biblioteka została uhonorowana dyplomem Marszałka Województwa Lubuskiego.
