13 marca w Bibliotece Filialnej w Rąpinie gościliśmy p. Paulinę Pieluszczak- Suchodolską, która spotkała się z uczniami miejscowej szkoły, aby zaprezentować swoje niezwykłe umiejętności tworzenia pisanek i ozdób wielkanocnych. Warsztaty spotkały się z ogromnym zainteresowaniem najmłodszych i sprawiły im dużo radości. Serdecznie dziękujemy gościowi za miło i kreatywnie spędzony czas.
A przy okazji kilka zdjęć przedstawiających piękne dekoracje wielkanocne wykonane przez nauczycieli i uczniów Szkoły Podstawowej w Rąpinie.
13 marca w Bibliotece Filialnej w Rąpinie gościliśmy p. Paulinę Pieluszczak- Suchodolską, która spotkała się z uczniami miejscowej szkoły, aby zaprezentować swoje niezwykłe umiejętności tworzenia pisanek i ozdób wielkanocnych. Warsztaty spotkały się z ogromnym zainteresowaniem najmłodszych i sprawiły im dużo radości. Serdecznie dziękujemy gościowi za miło i kreatywnie spędzony czas. A przy okazji kilka zdjęć przedstawiających piękne dekoracje wielkanocne wykonane przez nauczycieli i uczniów Szkoły Podstawowej w Rąpinie.