Dzisiaj świętowaliśmy urodziny patrona Biblioteki Publicznej w Drezdenku ks. Józefa Tischnera. Wyszliśmy na ulice miasta częstując mieszkańców drobnymi słodkościami od Biblioteki. Cieszymy się, że nasza placówka jest miejscem ważnym dla tylu mieszkańców i pozostaje ważną częścią historii naszego miasta. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania nas.
Już w najbliższy czwartek zapraszamy na tort urodzinowy oraz koncert z cyklu „U progu wielkiej sceny”, podczas którego wystąpią Jakub Staszel (skrzypce) i Yang Xu Czaja (fortepian).
Dzisiaj świętowaliśmy urodziny patrona Biblioteki Publicznej w Drezdenku ks. Józefa Tischnera. Wyszliśmy na ulice miasta częstując mieszkańców drobnymi słodkościami od Biblioteki. Cieszymy się, że nasza placówka jest miejscem ważnym dla tylu mieszkańców i pozostaje ważną częścią historii naszego miasta. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania nas. Już w najbliższy czwartek zapraszamy na tort urodzinowy oraz koncert z cyklu „U progu wielkiej sceny”, podczas którego wystąpią Jakub Staszel (skrzypce) i Yang Xu Czaja (fortepian).