Odbyło się pierwsze w tym roku szkolenie, pt. „Budowanie archiwów społecznych” w ramach projektu „Drezdenko od słowa do słowa”.
W warsztatach wzięli z nami udział przedstawiciele partnerów projektu: Publiczne Przedszkole w Drezdenku, Szkoła Podstawowa nr 3 im. H. Sienkiewicza w Drezdenku, Zespół Szkół w Drezdenku, KLUB Seniora DRZEŃ, Uniwersytet Trzeciego Wieku w Drezdenku, Stowarzyszenie Miłośników Muzyki Organowej i Kameralnej „Sauerianum”
ℹ️Działania prowadzone są w ramach BLISKO – Biblioteka / Lokalność/Inicjatywy/ Społeczność /Kooperacja / Oddolność.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.
#BLISKO
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Narodowe Centrum Kultury
NPRCz 2.0
odbywa się pierwsze w tym roku szkolenie, pt. "Budowanie archiwów społecznych"w ramach projektu "Drezdenko od słowa do słowa". W warsztatach wzięli z nami udział przedstawiciele partnerów projektu: Publiczne Przedszkole w Drezdenku, Szkoła Podstawowa nr 3 im. H. Sienkiewicza w Drezdenku, Zespół Szkół w Drezdenku, KLUB Seniora DRZEŃ, Uniwersytet Trzeciego Wieku w Drezdenku, Stowarzyszenie Miłośników Muzyki Organowej i Kameralnej "Sauerianum" ℹ️Działania prowadzone są w ramach BLISKO - Biblioteka / Lokalność/Inicjatywy/ Społeczność /Kooperacja / Oddolność. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025. #BLISKO Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Narodowe Centrum Kultury NPRCz 2.0 odbywa się pierwsze w tym roku szkolenie, pt. "Budowanie archiwów społecznych"w ramach projektu "Drezdenko od słowa do słowa". W warsztatach wzięli z nami udział przedstawiciele partnerów projektu: Publiczne Przedszkole w Drezdenku, Szkoła Podstawowa nr 3 im. H. Sienkiewicza w Drezdenku, Zespół Szkół w Drezdenku, KLUB Seniora DRZEŃ, Uniwersytet Trzeciego Wieku w Drezdenku, Stowarzyszenie Miłośników Muzyki Organowej i Kameralnej "Sauerianum" ℹ️Działania prowadzone są w ramach BLISKO - Biblioteka / Lokalność/Inicjatywy/ Społeczność /Kooperacja / Oddolność. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025. #BLISKO Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Narodowe Centrum Kultury NPRCz 2.0