Tym razem w nasze skromne, biblioteczne progi zawitały dzieci ze Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Nojiego w Drezdenku (klasa 0a oraz 0b).
Już od pierwszych chwil bibliotekę wypełnił radosny gwar, a na twarzach młodych gości nie brakowało uśmiechów. Zwiedzanie kolejnych pomieszczeń sprawiało dzieciom wiele frajdy.
Przez te kilka wyjątkowych chwil nasi goście mogli wyruszyć w niezapomnianą podróż po świecie literatury, pełnym niezwykłych bohaterów, przygód i inspirujących historii.
Oprócz zwiedzania obowiązkowym punktem programu było wspólne czytanie. Tym razem sięgnęliśmy po fragmenty książki „Muminek i pierwszy śnieg”, które wprowadziły nas w magiczny, zimowy nastrój i stały się pretekstem do ciekawych rozmów o książkach oraz czytelniczych pasjach.
Dziękujemy za odwiedziny i mamy nadzieję, że to spotkanie zachęciło naszych młodych gości do częstych wizyt w bibliotece.
