Tu działa się magia!
Pani Olga Dąbkiewicz wprowadziła nas do intrygującego świata retro.
Kobieta orkiestra – tak w skrócie można określić Olgę.
Inspiruje, zachwyca i pokazuje piękno minionych czasów.
Podczas spotkania można było odnieść wrażenie podróżowania w czasie.
Piękne ubiory, ciekawe przedmioty i sposób w jaki je prezentowała Olga zapierał dech w piersiach.
Załączamy kilka zdjęć z dzisiejszego spotkania, a już jutro zaprezentujemy efekty sesji retro, która wykonaliśmy razem z Olgą w naszym Drezdenku. Jest na co czekać.








