Powiedzieć, że byliśmy zachwyceni tym spotkaniem, to tak jakby nie powiedzieć nic..
Pani Maja to bardzo ciepła, serdeczna osoba, której historie z życia wzięte chwytają za serce.
Było to spotkanie pełne refleksji, ale i uśmiechów.
Jesteśmy niezwykle wdzięczni, że mieliśmy szansę gościć Panią Maję u nas w Drezdenku.
Oby to nie była jej ostatnia wizyta ponieważ apetyt na więcej jest całkiem spory:)
Zamieszczamy kilka zdjęć z tego wspaniałego spotkania.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za obecność
Pani Maja wspominała również o dostępnym na platformie TVP spektaklu Teatru Telewizji.
Materiał (za darmo) dostępny jest w linku:
