Z przyjemnością prezentujemy państwu efekty wczorajszej sesji w klimacie retro, która odbyła się w Drezdenku w ramach spaceru z niesamowitą Olga Dąbkiewicz.
Piękne stroje, miejsca i cała feeria barw jaką wczoraj zaoferowała nam pogoda.
Zapraszamy do oglądania.
fot. Tomasz Cichy
