Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Ks. J. Tischnera w Drezdenku udostępnia  książki w wersji cyfrowej poprzez dostęp portalu Legimi. Z bezpłatnej dla czytelników internetowej wypożyczalni Legimi – www.legimi.pl  zawierającej ponad 80 tysięcy e-booków i audiobooków – w tym aktualnych hitów wydawniczych i pozycji cenionych autorów literatury obyczajowej, fantastycznej, kryminalnej, dziecięcej i młodzieżowej oraz faktu i reportaży – skorzystać może każdy czytelnik Biblioteki Publicznej posiadający kartę czytelnika. Do dyspozycji czytelników w Bibliotece w Drezdenku jest  240 kodów. Po otrzymaniu od bibliotekarza kodu należy zapoznać się z regulaminem i instrukcją obsługi na stronie WiMBP: legimi.pl/wimbp_gorzow. Czytelnik Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy im ks. J. Tischnera w Drezdenku, może pobrać darmową aplikację i korzystać z e-booków i audiobooków.

Instrukcja użytkownika dla czytelników wszystkich bibliotek

Aby pobrać e-booka lub audiobooka

Wejdź na stronę legimi.pl/wimbp_gorzow, wpisz otrzymany kod i zaakceptuj regulamin.

Zarejestruj się podając nazwę użytkownika, adres e-mail i hasło. Otrzymasz e-mail z linkiem aktywacyjnym, w który należy kliknąć.

Pobierz bezpłatną aplikację Legimi (iOS, iPhone, iPad, Android, w tym niektóre czytniki e-booków, Windows Phone, Windows 8 i 10) i czytaj oferowane e-booki lub słuchaj audiobooków. Aplikację można zainstalować na dwóch urządzeniach.

Kod jest aktywny przez 30 dni, licząc od daty zalogowania. Zalogować się należy w miesiącu otrzymania kodu (w przeciwnym wypadku kod wygasa).

Po wygaśnięciu kodu pobierz kod na kolejny miesiąc. Wejdź ponownie na stronę legimi.pl/wimbp_gorzow. Zaloguj się, wpisz kod i zsynchronizuj dane.