Pierwszy tydzień ferii za nami. Zakończyliśmy go warsztatem kulinarnym, na którym piekliśmy kruche ciasteczka. Ta forma zajęć od lat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród dziewcząt, jak i chłopców.
Czas, kiedy piekły się ciastka wykorzystaliśmy na wykonanie kocich portretów z okazji przypadającego w sobotę Światowego Dnia Kota.
Ostanie dwa dni ferii w Bibliotece Filialnej w Niegosławiu spędziliśmy łącząc zabawę z nauką. W czwartek z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego poznaliśmy wiele ciekawostek o języku polskim, były też gry i zabawy ze słowem. Czytania łamańców językowych nie jest łatwym zadaniem, za to śmiechu przy tym co nie miara. W piątek odbyło się spotkanie z przedstawicielką Sanepidu w Drezdenku . Pani Sonia w ciekawy i przystępny sposób przedstawiła nam zagadnienia związane z higieną i zdrowiem. Dziękujemy za spotkanie i upominki dla uczestników.
Pierwszy tydzień ferii za nami. Zakończyliśmy go warsztatem kulinarnym, na którym piekliśmy kruche ciasteczka. Ta forma zajęć od lat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród dziewcząt, jak i chłopców. Czas, kiedy piekły się ciastka wykorzystaliśmy na wykonanie kocich portretów z okazji przypadającego w sobotę Światowego Dnia Kota Ostanie dwa dni ferii w Bibliotece Filialnej w Niegosławiu spędziliśmy łącząc zabawę z nauką. W czwartek z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego poznaliśmy wiele ciekawostek o języku polskim, były też gry i zabawy ze słowem. Czytania łamańców językowych nie jest łatwym zadaniem, za to śmiechu przy tym co nie miara.                                                       W piątek odbyło się spotkanie z przedstawicielką Sanepidu w Drezdenku . Pani Sonia w ciekawy i przystępny sposób przedstawiła nam zagadnienia związane z higieną i zdrowiem.                   Dziękujemy za spotkanie i upominki dla uczestników.